Kupon yayınlamayı durdurmuştuk ancak bu kuponumuzu yayınlamak gerek !!!

Sizlerinde bildiği ve gözlemlediği üzere, sistemimiz her gün atları rahatlıkla buluyor. Ancak kurgu oldukça önemli olduğundan, 2.ci ya da 2.cü sırada olan bir atı yazmamak gafletiyle 5 te kalınan da çok kuponunuz olmuştur. Aşağıdaki kuponu yayınlamamızdaki temel sebep şu: Bir sistem bize her gün iki adet tek buldurtabiliyorsa görevini yapıyor hatta fazlasıyla yapıyor demektir. Önemli olan o teklerin nerede atılacağı. Çok daha yüklü ikramiyeleri de hep birlikte kazandık. Malumunuz. Ama dünkü İstanbul altılısınında Türkiye’de 283 kişi tarafından bilindiğini göz önüne alırsak 4.774 TL ikramiye de azımsanamıyacak bir ikramiye. Arap atlarında her an her şey olabilir diyor ve sürpriz ayaklarını genel de arap atlarının koşularından bulmanızı tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Bayram tatili boyunca yapılacak EFT işlemleri hakkında bilgilendirme. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konuşmayı başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba; Tilyoner.com'a hoşgeldiniz, bizimle iletişime geçmeden önce sitemizde Penguen üst başlığı altında bulunan kapsamlı bilgilere ulaşabileceğinizi hatırlatırız.
Powered by