Her Yarış Günü Yeni Bir Şans

Merhaba Değerli üyelerimiz

Bu gün bir üyemizle görüştük. Çok üzgündü. Son ayağa kadar sürpriz sonuçların tamamını bulmuştu. Elbette yüksek bir ikramiye kazanmayı bekliyordu. Son ayakta da teki varmış. Fotoda ikinci kalınca “dünya başıma yıkıldı sandım” dedi. Bizde çok üzüldük. Ve bu satırları yazma gereği duyduk.

Bu oyun,  öyle bir oyun ki, hayaller kurduruyor, bir anda bir bomba yakalayıp, ummadığınız bir ayakta düşüyorsunuz. Sanki her şey bitmiş gibi oluyor o an. Halbuki oyun başlamadan önce bir hayat vardı ve o hayat yerli yerinde dışarıda devam etmekte. Üç saatte değişen hiç bir şey yok evrende. Değişen tek şey bizlerin hırs, istek ve arzularımızla kurduğumuz hayallerin gerçekleşemeyecek olması. Bize kötü hissettiren sadece bu. Kurduğumuz hayalin, yada ihtiyacımız olan paranın, mutlaka yaptığımız kuponla gerçekleşmesini, karşılanmasını istiyor olmamız. Bu yüzden üzülüyor insan. Ama adı üstünde işte. Bu sadece bir hayaldi. Bu gün sizin ki değil, bir başkasının ki gerçekleşti. Peki ya yarın?

Yarış günleri bitmez, ömür ise bitecek… Söylemesi kolay, uygulaması zor biliyorum. Ama yinede bir oyunun kaybının her şeyin sonu olmadığını unutmayınız.

Sevgi ve Muhabbetle

Bir önceki yazımız olan Rekor Denizli'de başlıklı makalemizde at yarışı, çim pist ve denizli altılı hakkında bilgiler verilmektedir.

Konuşmayı başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba; Tilyoner.com'a hoşgeldiniz, bizimle iletişime geçmeden önce sitemizde Penguen üst başlığı altında bulunan kapsamlı bilgilere ulaşabileceğinizi hatırlatırız.
Powered by