Burhan Küçük 25.06.2011 Ankara


24 HAZİRAN 2011 ANKARA

1.AYAK = Beklenen hız sütunu ve Tilyoner puan sütunun verdiği atlardan yola çıkarak SELLUMA, ABAKAY, KÜÇÜKCAN, TARAKÇI, KARDEMİR sıralamasını öneriyorum.

2.AYAK = Beklenen hız, Tilyoner puan ve Galopla beklenen hızın ortak atları olan BUKEFALUS, KENNDREA, SİPSE, MERVE GELİN, YADİGAROĞLU, BLACK BISHOP arasında geçmesini bekliyorum.

3.AYAK = Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan tayların bir şartlı koşusunda MANSURA ve KAMİLHAN yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

4.AYAK = Son iki startında sert grupta mücadele eden SPECIAL EKSELANS en şanslı isim. Rakip olabileceğini düşündüğüm iki isimden ilki izmirde bu tip mesafelerde kazanma başarısı gösteren MONELLO, diğeri ise son çim koşusunu ölçü almadığım ALİ KADİR.

5.AYAK = Bursada yapılan yarışın rövanşı olarak gördüğüm koşuda sonlarda yaylana yaylana gelecek olan KABAHAYDAR AĞASI ve KARTOPU arasında kıyasıya bir mücadele izleyeceğimizi düşünüyorum.

6.AYAK = Beklenen hız, Tilyoner puan ve Galopla beklenen hızın ortak atları olan ESKİŞEHİRBEYİ, MY TURN, KARGILI AĞASI, ULU HÜNKAR, DEW DROP, NEXT STAR arasında geçmesini bekliyorum.

Sevgi ile sevdiklerinizle kalın..
Bol şanslar..

Bir önceki yazımız olan Tahminlerimiz ve Tahminleriniz başlıklı makalemizde altılı kupon, at yarışı dereceleri ve at yarışı tahmin hakkında bilgiler verilmektedir.

Konuşmayı başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba; Tilyoner.com'a hoşgeldiniz, bizimle iletişime geçmeden önce sitemizde Penguen üst başlığı altında bulunan kapsamlı bilgilere ulaşabileceğinizi hatırlatırız.
Powered by