Ankarada sorun yok

Merhaba değerli üyelerimiz ,

Ankara yarışları, başladığı günden itibaren oldukça iyi ikramiyeler vermekte.Sizlerinde takip ettiğiniz gibi, sürpriz atların çoğu, Penguen sırlamasında üst sıralarda yer aldığından, alışkanlıklarından kurtulamayan üyelerimizin, bu atları tek yazmakta tereddüt ettiğini gözlemledik. Sonuçlar gösterdi ki, Penguen’de çıkan atlar tamamen oturuyor. İstatistikler de öyle.

At yarışı oyununda para veren altılıları bulmak için, mutlaka sürpriz bir tek bulmak gerektiği zaten malumunuz. Kurgu çalışmanın en önemli bölümüdür. Nerede tek atacağınıza, nereye yükleneceğinize karar vermelisiniz. Ankara’da ki şu ana kadar olan tüm yarış günlerinde en az üç ayakta “Beklenen HIZ” sütunumuzun birinci atları yarışı kazandı. Bu da korkusuzca değişik kombinasyonlar yapabileceğiniz manasına geliyor. Belki küçük küçük birden fazla kupon, belki de korkusuzca kurgulanmış bir tek kupon yapabilirsiniz… Elbetteki kararı siz vereceksiniz.”Tilyoner Puan” ve “Galopla Beklenen HIZ” sütunlarımız bombaları müthiş yakalamaya başladı. İstatistiği bomba olan koşularda dikkat !!!

Bol kazançlı ve mutlu günler dileğiyle.

 

Konuşmayı başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba; Tilyoner.com'a hoşgeldiniz, bizimle iletişime geçmeden önce sitemizde Penguen üst başlığı altında bulunan kapsamlı bilgilere ulaşabileceğinizi hatırlatırız.
Powered by