25.06.2011 İstanbul

24 HAZİRAN 2011 İSTANBUL

1.AYAK = Geçen senenin flaş ismi olan EL KAŞGAR bu sezon henüz birincilik elde edemedi bu sefer şeytanın bacağını kırabilir diye düşünüyorum. En ufak hatasını affetmeyecek iki rakibi olduğunu düşünüyorum bunlar; MİTİCO ve EMRULLAH.

 

 

2.AYAK = Kum pist performanslarını değerlendirdiğimizde DİŞİ KAFKASLI, İLKAĞA, GÜNEDA. Çim pist performanslarını ele aldığımızdan KOCABEYİM, YAŞARER, ZARİFEHAN bu ayağa yazılmalıdır.

 

 

3.AYAK = Son startında rekor derece ile kazanma başarısı gösteren INSPECTOR yarışın şüphesiz favorisi. Önde istediği tempoyu kuramayıp rahatsız edildiği takdirde devreye girecek isimler HAKKAR ve ADONİSE.

 

 

4.AYAK = Üst üste sekiz kez kazanma başarısı gösteren şampiyon ASTRAKHAN tesbih gibi dizmeye devam edecektir.

 

5.AYAK = BALÇİBİN, MISS HAWAI, NEFES arasında geçmesi muhtemel yarışta sürpriz yapacak isimler, PRENCESS VIVI ve GOLDEN BIRD.

 

 

6.AYAK = YESEMEK ve KIROĞLUM arasındaki mücadele birinciyi belirleyecektir.

 

 

Sevgi ile sevdiklerinizle kalın..
Bol şanslar..

 

Bir önceki yazımız olan Admin 25.06.2011 Ankara başlıklı makalemizde ankara yarışları, çim pist ve galop hakkında bilgiler verilmektedir.

Konuşmayı başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba; Tilyoner.com'a hoşgeldiniz, bizimle iletişime geçmeden önce sitemizde Penguen üst başlığı altında bulunan kapsamlı bilgilere ulaşabileceğinizi hatırlatırız.
Powered by