Admin 25.06.2011 Ankara

 

ANKARA’DA İKİ TEK

1.AYAK İstatistiğine bakıldığında her sonucun normal olacağı Şartlı 4 koşunun bilinen atlar olması dolayısıyla öncelikle bakılacak iki sütun bulunmakta. Birisi kazançları, diğeri ise galopları ve son koşulardaki performansları. Bundan sonra bakılacak yer beklenen hızdansa Tilyoner Puan sütunu. Yarış şartına göre her atın yarışa gidebileceği bu koşuda (kazançlar uygun) kalite atların kazanması normal sonuç olur ki, bu atları bulacak olan sütunumuz ise Tilyoner Puan. 

SIRALAMAM: 7,6,4,3,9/2.5.8

2.AYAK İkinci ayakta daha üst gurupta 5.cilik yapan (10) SIPSE ilk şans verdiğim isim ve bu atı bu gün için çok formda olan diğer atlara rağmen tek olarak öneriyorum. Kazanamaması halinde ayak kapatılmalı.
3.AYAK Şu ana kadar hiç koşu görmeyen atlar içerisinde en favori gösterilen atların bile kazanamadığına şahit olduk. Çok sivrilen bir at olmadığı durumlarda (H)epsi demek en mantıklısı.
4.AYAK Adana’dan sonra Ankara’da da güzel yarışlar çıkaran (3) SPECIAL EKSELANS, bu gün size önereceğim ikinci tek.
5.AYAK Bu ayakta öne çıkan 3 at var. Sıralamasına gelince :3.5.1
6.AYAK Son ayak sürpriz bitecek olan bir diğer ayak. Handikap sınırında olan bir at yok. Bu yüzden gücü yeten yarışı alacak. Bütçeniz doğrultusunda çok at yazılması gereken bu ayak için bizim sıralamamız : 4.3.9.5.1.7.6

Bol şanslar

Bir önceki yazımız olan Burhan Küçük 25.06.2011 Ankara başlıklı makalemizde galop ve tahminler hakkında bilgiler verilmektedir.

Konuşmayı başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba; Tilyoner.com'a hoşgeldiniz, bizimle iletişime geçmeden önce sitemizde Penguen üst başlığı altında bulunan kapsamlı bilgilere ulaşabileceğinizi hatırlatırız.
Powered by