2-3-4-5-6.11.2012 Tutan kuponlar ve programımızın doğru tahminleri!

Öncelikle şanssızlıktır son günlerde altılı az ikramiye vermekte. Gerek Burhan hocamızın forum bölümünde verdiği tahminler olsun, gerek oynanan bazı kuponlar olsun favorinin yanında sürprizleride barındırdığından tutarları biraz yüksek. Sadece favoriler oynansa 5-10 TL ile bu işi halletmek mümkündü. Sonuç olarak yinede kar kardır.  4 Kasım tarihinde ise 5 ayakta Penguen VİP‘nin verdiği 1. at , 1 ayakta 2. at geldi. Bu da programımızın ne kadar başarılı ve istikrarlı olduğunun başka bir kanıtı. 5 Kasımda aynı şekilde favorilerden oluşan ve programımızın verdiği atlardan oluşan bir şekilde bitti. Bugün ise yine başarıya yakın bir şekilde devam etmekteyiz. Tutturan üyelerimizi ve Burhan hocamızı tebrik ediyor, kazançlarının devamını diliyoruz. Hep birlikte daha iyiye.

Bir önceki yazımız olan 30.10.2012 - Adana: 8.270,83 TL / Penguen VİP şova devam ediyor. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konuşmayı başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba; Tilyoner.com'a hoşgeldiniz, bizimle iletişime geçmeden önce sitemizde Penguen üst başlığı altında bulunan kapsamlı bilgilere ulaşabileceğinizi hatırlatırız.
Powered by